Portal Rzeczoznawcy już dostępny

czwartek, 28 lipiec 2016 16:23

 

powiat art

 

Informujemy o kolejnej rozbudowie serwisu WebEWID, tym razem dedykowanej rzeczoznawcom majątkowym.

Po Portalu Geodety, Portalu Komornika i Portalu Gminy to już czwarty portal ułatwiajacy dostęp do zasobów Powiatowego Zakładu Katastralnego we Wrocławiu.

 

Portal Rzeczoznawcy umożliwia zdalny dostęp do danych rejestru cen i wartości nieruchomości oraz wgląd do zbioru aktów notarialnych będących podstawą wypisów w ewidencji gruntów i budynków powiatu wrocławskiego. Dzięki integracji systemu WebEWID z usługą płatności elektronicznych PayByNet, obsługa składanych wniosków jest w pełni zautomatyzowana. Płatności mogą dokonywać zarówno użytkownicy kart płatniczych Visa i MasterCard, jak i posiadacze kont bankowych w wybranych bankach. 

 

Przypominamy, że Portal Geodety umożliwia pełną obsługę zgłoszeń prac geodezyjnych i kartograficznych, Portal Komornika - zdalny dostęp do danych podmiotowych ewidencji gruntów i budynków oraz złożenie wniosku o udostępnienie informacji o nieruchomościach wskazanej osoby, natomiast Portal Gminy zapewnia wgląd w dane przedmiotowe i podmiotowe ewidencji gruntów i budynków oraz pełną obsługę w zakresie ewidencji miejscowości, ulic i adresów.

 

Warunkiem uzyskania dostępu do portali jest:

  • złożenie wniosku o założenie konta wraz z kopią nadania uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości (Portal Rzeczoznawcy), kopią uprawnień geodezyjnych (Portal Geodety), kopią decyzji Ministra Sprawiedliwości o powołaniu na stanowisko komornika sądowego (Portal Komornika) - wnioski
  • zawarcie umowy na korzystanie z portalu (na podstawie przesłanego wniosku o założenie konta).

 

Bliższych informacji udziela Administrator serwisu - Pracownia Systemu Informacji Przestrzennej - tel. 71-345-99-17, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ePUAP: /PZK_Wroclaw/SkrytkaESPwww.wrosip.pl.

Czytany 2699 razy
: